Bojery

 Wraz z pierwszym lodem jeziorze Święcajty pojawiają się pierwsi miłośnicy lodowego ślizgu na bojerach. Warunki sprzyjające zimowemu szaleństwu mają być wg prognoz idealne, dlatego serdecznie zapraszamy do Hotelu Ognisty Ptak*** zarówno zagorzałych sportowców uprawiających tą dyscyplinę jak i tych, którzy chcą stawiać pierwsze kroki. Bojery to tradycyjny sport zimowy, który nierozerwalnie łączy się z Mazurami.

Hotel Ognisty Ptak*** posiada w swojej ofercie do wypożyczenia 4 profesjonalnie przygotowane bojery.

 

CENNIK

   Bojer DN                

       50zł/h (wypożyczenie min. 2h)      

200zł/cały dzień
 
 
CENNIK
Instruktor ślizgów
na bojerach
100 zł/2h
150 zł/3h
          200 zł/4h         
250 zł/powyżej 4h
 
 

Po lodowym szaleństwie na jeziorze Święcajty i Mamry zapraszamy do naszej Restauracji, gdzie Szef Kuchni serwuje dania kuchni mazurskiej podane z rozgrzewającym, pysznym, aromatycznym grzanym winiem.

W celu odprężenia ducha  i ciała po zimowych atrakcjach na lodzie proponujemy pobyt w naszej strefie relaksu: kryty basen, brodzik dziecięcy, jacuzzi, sauna, ogród tropikalny z widokiem na jezioro. W strefie SPA nasi specjaliści w gabinetach kosmetycznych oferują szeroką gamę zabiegów i masaży rozgrzewających.

Skąd wzięła się nazwa Ognisty Ptak? Miłośnicy żeglarstwa lodowego z pewnością wiedzą, że „Ognisty Ptak” to nazwa najsłynniejszego bojera z czasów przedwojennych, który ustanowił rekordową prędkość ślizgu. To właśnie tu, nad jeziorem Święcajty odbywały się słynne na całą Europę  mistrzostwa w ślizgach lodowych i nie jest to jedyna opowieść związana z tym miejscem…

 BOJEROWE SZALEŃSTWO - FILMIK

Informacje odnośnie warunków lodowych oraz rezerwacja bojerów

Rezerwacja: Recepcja
tel.+48 87 427-28-79

 

  

Przyjazd

21

Maja

Wyjazd

25

Maja