Voucher

Spełnianie marzeń Twoich bliskich - to nasza specjalność!
Po raz kolejny nie możesz  zdecydować się, co wybrać na prezent?  Boisz się nie trafionego upominku? Nie masz czasu godzinami przeglądać ofert last minute w internecie? 

Voucher  Upominkowy Hotelu Ognisty Ptak***   daje osobie obdarowanej możliwość wyboru usługi z szerokiego wachlarza naszych usług w zależności od tego czy ma ochotę na aktywny wypoczynek, błogi relaks w Instytutach SPA, romantyczny wieczór przy kominku z lampką wina czy może pobyt z dala od zgiełku zatłoczonych miast, pośród lasów i jezior w jednym z ekskluzywnych całorocznych bungalowów Hotelu Ognisty Ptak.

Sam decydujesz za co płacisz!
Dzięki kompaktowej ofercie, sami Państwo decydujecie za jaka kwotę i jakie usługi chcecie wybrać. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wątpliwości oraz zasugerują najkorzystniejsze rozwiązania.

Poczuj się wyjątkowo!
Urodziny, jubileusze, podziękowania - każda okazja jest dobra, by sprawić, by druga osoba poczuła się wyróżniona, niesamowitą niespodzianką. Niezapomniane wrażania są gwarancją satysfakcji z wybrania właśnie naszej oferty.

Pozwól wybrać obdarowanemu swoje marzenie a my je zrealizujemy!

VOUCHER DLA BIZNESU
Przygotowaliśmy również specjalną ofertę kierowaną do Państwa klientów, kontrahentów czy pracowników. Nagroda, wyróżnienie czy premia w postaci Voucheru upominkowego to orginalny sposób coraz chętniej wybierany przez doświadczone firmy.

Warunki realizacji:

1. Voucher nie podlega zwrotowi lub wymianie na gotówkę.
2. Voucher może zostać zrealizowany wyłącznie w Hotelu Ognisty Ptak***.
3. W przypadku niewykorzystania całej kwoty, pozostałe środki nie będą zwracane.
4. Wszelkie usługi przekraczające wartość vouchera będą naliczane na osobny rachunek i muszą zostać uregulowane przez osobę korzystającą z vouchera przy wyjeździe z Hotelu.
5. Potwierdzenie dostępności miejsc należy sprawdzić telefonicznie.

 

Informacje: Recepcja
tel.+48 87 427-28-79

 

Przyjazd

21

Maja

Wyjazd

25

Maja